מתנות ללידה ראשונה - 5 רעיונות למתנות מקוריות | Matchizz
מתנה ללידה ראשונה

מתנות ללידה ראשונה

לידה ראשונה היא משמעותית עבור כל אחד מבני המשפחה. הלידה היא קודם כל של האמא, לה מגיע הקרדיט הגדול אבל גם לכל האהובים שלה זוהי חוויה משנה חיים. כל אחד חווה אותה אחרת ולכל אחד יש תפקיד אחר בהיררכיה המשפחתית אבל מה שבטוח זה שכולם מאד מתרגשים מהשינוי הגדול בעקבות החיים החדשים שהגיעו לאוויר העולם ולמשפחה.
אז איך נשתף אותם ונגרום להם להיות חלק מהחוויה והשמחה?

אלו 5 הרעיונות שלנו למתנות ללידה ראשונה לכל אחד מבני המשפחה »

1. מתנה ליולדת

בשנים האחרונות יש מודעות לכך שחשוב להביא מתנה ליולדת עצמה וגם מתנה לתינוק שנולד או לתינוקת. תשומת לב לאם שילדה היא סופר חשובה ומתנות ללא ספק עונות על הצורך הזה.
מתנות ללידה ראשונה הן אפילו משמעותיות יותר כי הכל קורה בפעם הראשונה, בעיקר החיבור בין האם לתינוק. הבגדים התואמים שלנו הן מתנה מקורית ליולדת, מרגשים ומעצימים אותה ואת הקשר בינה לבין הבייבי.

2. מתנה לאבא טרי

להיות אבא טרי זה מרגש ומחייב באותה נשימה. הוא צריך לדאוג לתינוק מרגע הלידה כשהאמא עוד מתאוששת ובמקביל יש לו דאגה עצומה אליה. ומי ידאג לו? זו הזדמנות להראות לו כמה התפקיד שלו חשוב ושהקשר של אבא חדש עם הרך הנולד הוא משמעותי ומרגש – הבגדים התואמים בוודאות ידגישו את החיבור והאהבה.

מתנה לאבא טרי
מתנות לאבא טרי

3. מתנה להורים

ואם תרצו לעצור לרגע ולברך את האם והאב לרגל הפיכתם למשפחה, בגדים תואמים למשפחה תהיה המתנה המושלמת להתחלה החדשה שלהם. זו גם מתנה להורים וגם מתנה לתינוק שנולד שהם יחוו לראשונה ביחד.

4. מתנות לאחים

וואו כמה הם חיכו לרגע הזה שהם יהיו הגדולים! מתנה לאחות גדולה ולאח גדול זו מצווה. חשוב להזכיר להם שהם עדיין אהובים וחשובים והם קיבלו תפקיד עם אחריות – זו בדיוק תשומת הלב שהם צריכים עכשיו. 
מתנה לאחים הגדולים כתוספת למתנת לידה או כמתנה משותפת לאחים הגדולים והקטנים.

מתנה לאח גדול
מתנות לאחים
מתנות לאחים
מתנות לאחים

5. מתנה לדודה שרופה וגם לדוד!

דודה. איזה מעמד מרגש! לפעמים היא האמא השניה של התינוק אז מתנות ללידה ראשונה עבורה זו בכלל לא שאלה.
אפשר לבחור בין דודה שרופה, דודה של החיים וסופר דודה מה שבטוח זה שהיא מאוהבת!
והכל תקף גבי לגבי הדוד כמובן.

מכורח הנסיבות מתנות ללידה ראשונה לעיתים מגיעות בכפולות. למה זה קורה?
כי המשפחה מתחילה מבראשית, כי אין להם הרבה בגדים או אביזרים לתינוק, כך יוצא שההורים הטריים מקבלים לעיתים שני מארזים זהים לביגוד ראשוני, שלושה נחושושים, צעצועים דומים שהם צריכים להחליף ומלא פרחים ובלונים.
לאנשים חשוב להגיע ולברך, להראות שאכפת להם ולשמוח עם הלידה. לא תמיד יש זמן לחשוב על מתנה מקורית,
אז לפעם הבאה כשתצטרכו מתנות ללידה ראשונה תדעו איפה לחפש🤍

לכל מתנות הלידה באתר >>

מתנה ללידה ראשונה
מתנות ללידה ראשונה

Share:

אולי יעניין אותך גם...

מתנה לאח גדול

מתנת לידה

5 רעיונות למתנות לידה מקוריות כשחושבים על מתנת לידה המחשבה הראשונה היא על מתנה ליולדת או על מתנה לתינוק שנולד. זו מחשבה ברורה וגם הגיונית!

מתנה לסבתא - תיק

מתנה לסבתא

7 רעיונות מפתיעים שיגרמו לסבתא להרגיש הכי אהובה בעולם🤍 אם יש מישהי שהיא המרכז האמיתי של כל שבט זו היא! ומתנה לסבתא שלכם זו בדיוק

מתנות ליולדת

מתנה מקורית ליולדת

מתנות ליולדת​​ מחפשת מתנה מקורית ליולדת שהיא החברה הכי טובה, בת הדודה או הקולגה בעבודה?יש לנו רעיון למתנת לידה מרגשת ומקורית! מישהי שחשובה לך, תדע

מתנות לזוג

מתנות לוולנטיין

מתנות לוולנטיין – 5 רעיונות לחולצות תואמות לזוג וולנטיין דיי ממש מעבר לפינה, ומרגישים את האהבה באוויר! אם אתם מחפשים להוסיף קצת ניצוץ לתוכניות שלכם

מתנות לזוג

מתנות ליום האהבה

מתנות ליום האהבה – 5 רעיונות למתנה זוגית בין אם אתם חברים חודשיים, שנתיים או נשואים 5 שנים, מתנה ליום האהבה תמיד תשמח את החצי

סגירת תפריט
×