5 רעיונות למתנות ללידה ראשונה - לכל בני המשפחה | Matchizz

5 רעיונות למתנות ללידה ראשונה

לידה ראשונה היא משמעותית עבור כל אחד מבני המשפחה. הלידה היא קודם כל של האמא, לה מגיע הקרדיט הגדול אבל גם לכל האהובים שלה זוהי חוויה משנה חיים. כל אחד חווה אותה אחרת ולכל אחד יש תפקיד אחר בהיררכיה המשפחתית אבל מה שבטוח זה שכולם מאד מתרגשים מהשינוי הגדול בעקבות החיים החדשים שהגיעו לאוויר העולם ולמשפחה.
אז איך נשתף אותם ונגרום להם להיות חלק מהחוויה והשמחה?

אלו 5 הרעיונות שלנו למתנות ללידה ראשונה לכל אחד מבני המשפחה »

1. מתנה ליולדת

בשנים האחרונות יש מודעות לכך שחשוב להביא מתנה ליולדת עצמה וגם מתנה לתינוק שנולד או לתינוקת. תשומת לב לאם שילדה היא סופר חשובה ומתנות ללא ספק עונות על הצורך הזה.
מתנות ללידה ראשונה הן אפילו משמעותיות יותר כי הכל קורה בפעם הראשונה, בעיקר החיבור בין האם לתינוק. הבגדים התואמים שלנו הן מתנה מקורית ליולדת, מרגשים ומעצימים אותה ואת הקשר בינה לבין הבייבי.

2. מתנה לאבא טרי

להיות אבא טרי זה מרגש ומחייב באותה נשימה. הוא צריך לדאוג לתינוק מרגע הלידה כשהאמא עוד מתאוששת ובמקביל יש לו דאגה עצומה אליה. ומי ידאג לו? זו הזדמנות להראות לו כמה התפקיד שלו חשוב ושהקשר של אבא חדש עם הרך הנולד הוא משמעותי ומרגש – הבגדים התואמים בוודאות ידגישו את החיבור והאהבה.

מתנה לאבא טרי
מתנות לאבא טרי

מתנה להורים

ואם תרצו לעצור לרגע ולברך את האם והאב לרגל הפיכתם למשפחה, בגדים תואמים למשפחה תהיה המתנה המושלמת להתחלה החדשה שלהם. זו גם מתנה להורים וגם מתנה לתינוק שנולד שהם יחוו לראשונה ביחד.

3. מתנות לאחים

וואו כמה הם חיכו לרגע הזה שהם יהיו הגדולים! מתנה לאחות גדולה ולאח גדול זו מצווה. חשוב להזכיר להם שהם עדיין אהובים וחשובים והם קיבלו תפקיד עם אחריות – זו בדיוק תשומת הלב שהם צריכים עכשיו. 
מתנה לאחים הגדולים כתוספת למתנת לידה או כמתנה משותפת לאחים הגדולים והקטנים.

מתנה לאח גדול
מתנות לאחים
מתנות לאחים
מתנות לאחים

5. מתנה לדודה שרופה וגם לדוד!

דודה. איזה מעמד מרגש! לפעמים היא האמא השניה של התינוק אז מתנות ללידה ראשונה עבורה זו בכלל לא שאלה.
אפשר לבחור בין דודה שרופה, דודה של החיים וסופר דודה מה שבטוח זה שהיא מאוהבת!
והכל תקף גבי לגבי הדוד כמובן.

מכורח הנסיבות מתנות ללידה ראשונה לעיתים מגיעות בכפולות. למה זה קורה?
כי המשפחה מתחילה מבראשית, כי אין להם הרבה בגדים או אביזרים לתינוק, כך יוצא שההורים הטריים מקבלים לעיתים שני מארזים זהים לביגוד ראשוני, שלושה נחושושים, צעצועים דומים שהם צריכים להחליף ומלא פרחים ובלונים.
לאנשים חשוב להגיע ולברך, להראות שאכפת להם ולשמוח עם הלידה. לא תמיד יש זמן לחשוב על מתנה מקורית,
אז לפעם הבאה כשתצטרכו מתנות ללידה ראשונה תדעו איפה לחפש🤍

לכל מתנות הלידה באתר >>

מתנה ללידה ראשונה
מתנות ללידה ראשונה

Share:

אולי יעניין אותך גם...

מתנה ללידה ראשונה

5 רעיונות למתנות ללידה ראשונה

מתנות ללידה ראשונה לכל אחד מבני המשפחה לידה ראשונה היא משמעותית עבור כל אחד מבני המשפחה. הלידה היא קודם כל של האמא, לה מגיע הקרדיט

מתנות ליום הולדת 40

איזו מתנת יום הולדת נביא ולמי?

מתנות ליום הולדת – רעיונות למתנות מקוריות לכולםם יום ההולדת של בן הזוג מתקרב ובא לכם להפתיע וגם לרגש?  אתה רוצה לקנות מתנה לבת זוג

איך לבחור חולצות משפחתיות?

שואלים אותי המון על חיבורים משפחתיים ליום הולדת עגול, לאירוע או חגיגה משפחתיתואפילו צילומי משפחה. אז איך בוחרים בגדים תואמים למשפחה? ללא ספק מה שהכי

סגירת תפריט
×